Інтегрований Web-ресурс журналів великого ВНЗ

Олег Пилипович Цурін

Анотація


Великі по розміру Вищі Навчальні Заклади (ВНЗ), наприклад, НТУУ «КПІ» мають значну кількість друкованих та електронних видань різної тематики, обсягу, умов опублікування. У статті показано вирішення таких задач як: зібрання інформації про всі журнали, що видаються з короткою інформацією про кожний з них, з координатами для зв’язку, з переходом на Web-сайти журналів. Пошук по цьому сайту дозволяє отримати інформацію про публікації не тільки у певних напрямках, але у споріднених галузях. Ще більше інформації надає інетегрований у ресурс пошук Google; створення форуму для редакторів журналів і відповідальних за Web-сайти осіб; оцінка InterNet статусу друкованих журналів пов’язаний з оцінкою Web-сайтів журналів світовими пошуковими системами і в основному такими відомими як — Google, Bing, Yahoo. Визначено набір характеристик, що враховується у рейтингу Webometrics та індексацію в провідних базах даних для відстеження цитування (SCOPUS та Google Sholar). По цим характеристикам зроблено таблицю рейтингу наданих на сайті журналів.


Ключові слова


Web-ресурс журнала; НТУУ «КПІ»; пошукова система; рейтинг Webometrics; індексація в базах даних

Повний текст:

PDF

Посилання


Natsionalna biblioteka Ukrainy imeni V. I. Vernadskoho [Elektronnyi resurs]. — Rezhym dostupu : http://www.nbuv.gov.ua/.

Tsurin O. P. Zasoby pidvyshchennia InterNet statusu drukovanykh zhurnaliv / O. P. Tsurin // Tekhnolohiia i tekhnika drukarstva. — K. : NTUU «KPI», 2010. — № 4(30). — S. 261—266.

Web-resurs za adresoiu http://www.webometrics.info.


Пристатейна бібліографія ГОСТ


1. Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського [Електронний ресурс]. — Режим доступу : http://www.nbuv.gov.ua/.

2. Цурін О. П. Засоби підвищення InterNet статусу друкованих журналів / О. П. Цурін // Технологія і техніка друкарства. — К. : НТУУ «КПІ», 2010. — № 4(30). — С. 261—266.

3. Web-ресурс за адресою http://www.webometrics.info.

DOI: https://doi.org/10.20535/2077-7264.3(33).2011.52361

Метрики статей

Завантаження метрик ...

Metrics powered by PLOS ALM

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


 Ліцензія Creative Commons

follow me on facebook

© ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського