Розробка інформаційних складових, що характеризують параметри прогнозування
DOI:
https://doi.org/10.20535/2077-7264.4(50).2015.64918Ключові слова:
прогнозування, інтерпретаційний опис, інформаційні компонентиАнотація
Для розв’язку задач прогнозування необхідно будувати моделі прогнозування так, щоб максимально адаптувати їх не тільки до вхідних даних, або статистичних даних, що використовуються для побудови моделей прогнозу, а і до умов та особливостей тих процесів, в рамках яких відбуваються події, які передбачається прогнозувати. Для цього, необхідно проводити аналіз відповідних процесів, приймаючи до уваги всі елементи, які можуть впливати на виникнення події. Це дозволяє виявити особливості події, яку передбачається прогнозувати та встановити взаємозв’язки між математичними змінними, що використовуються в моделі та їх інтерпретаційними описами.
Посилання
Биргер И. А. Техническая диагностика / И. А. Биргер. — М. : Машиностроение, 1978.
Питмен Э. Основы теории статистических выводов / Э. Питмен. — М. : Мир, 1987.
Альбеверно С. Нестандартные методы в стохастическом анализе и математической физике / С. Альбеверно, У. Фенстод, Р. Хенг-Лрон, Т. Ландстрем. — М. : Мир, 1990.
Основы технической диагностики / П. П. Пархоменко, В. В. Карибский, Е. С. Согомогян, В. Ф. Халчев. — М. : Энергия, 1976.
Шурыгин А. М. Прикладная статистика : робастность, оценивание, прогноз. — М. : Финансы и статистика, 2005.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Bohdan Durniak, Mykhailo Kliap
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права Creative Commons CC BY для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов’язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.