Аналіз руху механізму клапанів ротаційного вивідного пристрою самонакладів зошитів
DOI:
https://doi.org/10.20535/2077-7264.1(19).2008.62081Ключові слова:
механізм клапанів, ротаційний вивідний пристрій, самонаклад зошитів, закони періодичного руху і фазових кутів видаленняАнотація
Розроблено математичну модель руху клапанів ротаційного вивідного пристрою самонакладів зошитів. Аналізуються особливості цього руху; показано вплив законів періодичного руху і фазових кутів видалення (закриття клапанів) на характер траєкторій його окремих точок.
Посилання
Khvedchyn Iu. I. Broshurovalno-paliturne ustatkuvannia. Ch. 1. — Lviv: Te Rus, 1999. — 336 s.
Pergament D. A. Broshjurovochno-perepljotnoe oborudovanie. — M.: Izd-vo MPI, 1990. — 452 s.
Gol'dfarb A. O. Teoreticheskoe i jeksperimental'noe issledovanie tetradnyh samonakladov dlja skorostnogo broshjurovochno-perepljotnogo oborudovanija. Avtoref. dis. ... kand. tehn. nauk. — M.: Izd-vo MPI, 1978.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2008 Z. Prystavskyi
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права Creative Commons CC BY для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов’язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.