Совершенствование лазерного упрочнения штампов для нужд полиграфических производств
DOI:
https://doi.org/10.20535/2077-7264.1(31).2011.53226Ключові слова:
лазерне зміцнення, штамп, фокусування лазерного випромінювання, фокусна відстаньАнотація
У даній роботі на основі аналізу існуючих методів фокусування лазерного випромінювання для реалізації різноманітних видів лазерної обробки для потреб поліграфічних виробництв запропоновано спосіб фокусування з використанням пружних мембран та розташованої між ними заломлюючої рідини, що дає можливість розширити діапазон регулювання фокусної відстані таких оптичних систем та отримати економічну ефективність в порівнянні з застосуванням традиційної оптики.
Посилання
Grigor'janc A. G. Tehnicheskie processy lazernoj obrabotki / A. G. Grigor'janc, I. N. Shiganov, A. I. Misjurov. — M. : MGTU im. N. Je. Baumana, 2006.
A. s. SSSR № 194130 V23k 26/00, 1965 g.
Patent SShA № 3894208 V23k 15/00, 1975 g.
Lazery v tehnologii / Pod obshh. red. d.t.n. M. F. Stel'maha. — M. : Jenergija, 1975.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2011 Viktor Romanenko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права Creative Commons CC BY для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов’язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.