Аналіз польського досвіду проектування та будівництва духовних освітніх закладів
DOI:
https://doi.org/10.20535/2077-7264.2(32).2011.52855Ключові слова:
проектування, будівництво, духовний освітній заклад, освіта ВатикануАнотація
В статті розглянуто oсобливості архітектурно-планувальної організації католицьких духовно-освітніх центрів в Польщі, проаналізовано духовно-ідеологічні фактори, що найбільше вплинули на планування та стилістику таких закладів як невід’ємної ланки духовно-богословської освіти Ватикану.
Посилання
Turchyn V. I. Nosii tradytsii v sakralnii arkhitekturi Ukrainy / V. I. Turchyn // Visnyk NU «Lvivska politekhnika». — Lviv. — 2000. — № 410. — S. 231—235.
Ursun N. Symvolika inter’ieru katolytskykh khramiv XVII–XVIII st. / N. Ursun // Zbirnyk naukovykh prats. — Kharkiv : KhDADM. — 2004. — Vypusk № 1–2. — S. 94—99.
Architektura. — Warszawa. — 1980. — № 5. — S. 19—34.
Кarcz I. Nowe koscioly w Polsce / I. Кarcz. Warszawa, 1978. — S. 41—56.
Zuk R. Tradition und Gegenwart / R. Zuk. — Warszawa, 1987. — S. 52—57.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2011 R. Stotsko
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права Creative Commons CC BY для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов’язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.