Цифрова система контролю та стабілізації температурного режиму друкарських циліндрів для підтримки точності суміщення фарб
DOI:
https://doi.org/10.20535/2077-7264.2(48).2015.48036Ключові слова:
температурна стабілізація, друкарський циліндр, суміщення фарб, інтегральна оцінка, аналітична залежність, точність вимірювання, реальний масштаб часуАнотація
У статті розглянута побудова автоматизованої цифрової системи контролю і стабілізації температурного режиму друкарських циліндрів, яка визначає об’єктивність інтегральної оцінки результатів вимірювання у реальному масштабі часу і дозволяє забезпечити якість друкованої продукції за рахунок адаптивної температурної стабілізації суміщення фарб.
Посилання
Морфлюк В. Ф. Цифрове визначення та стабілізація параметрів технологічних процесів у рулонних друкарських машинах [Текст] : Монографія / В. Ф. Морфлюк. — К. : НТУУ «КПІ», 2008. — 164 с.
Ефимов М. В. Автоматизация управления полиграфическим производством / М. В. Ефимов. — М. : Мир книги, 1998. — 416 с.
Ярема С. М. Флексографія. Обладнання, технологія / С. М. Ярема. — Київ : Либідь, 1998. — 309 с.
Морфлюк В. Ф. Температурна стабілізація процесів суміщення фарб у рулонних друкарських машинах / В. Ф. Морфлюк, П. О. Киричок, В. Г. Олійник // Технологія та техніка друкарства : зб. наук. пр. — К. : Вид.-полігр. ін-т НТУУ «КПІ». — 2008. — № 2. — С. 158–164. — Режим доступу : http://ttdruk.vpi.kpi.ua/article/view/60519.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Valerii Morfliuk, Volodymyr Churkin, Halyna Balabukh
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права Creative Commons CC BY для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов’язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.