Застосування друкованої електроніки для створення активних захисних елементів банкнот
DOI:
https://doi.org/10.20535/2077-7264.1(35).2012.36997Ключові слова:
активні захисні елементи, хімічні сенсори, електронна основа, "розумні" наноматеріали, друкована електронікаАнотація
Напрямками створення активних захисних елементів є застосування в банкнотах хімічних сенсорів, електронної основи, «розумних» наноматеріалів та тактильно активних п’єзоелектричних елементів. Зокрема, це можливо реалізувати, застосовуючи можливості друкованої електроніки. В статті проаналізовано можливості, а також ймовірні проблеми застосування друкованої електроніки для створення активних захисних елементів банкнот. Створення на банкнотах схем на органічних напівпровідниках може бути надзвичайно корисним доповненням до традиційних технологій, що надає можливість отримати банкноти з активним захистом від несанкціонованого копіювання.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2012 Tetiana Kyrychok
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права Creative Commons CC BY для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов’язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.