Інструментальні засоби супроводження конференцій з Web-інтерфейсом
DOI:
https://doi.org/10.20535/2077-7264.2(44).2014.31829Ключові слова:
автоматизоване супроводження конференцій, керівник проходження конференції, автор, користувач, рецензентАнотація
У статті розглянуто питання ролі і значення інструментальних засобів з Web-інтерфейсом при організації конференцій з виділенням роботи з системою її користувачів. В якості користувачів визначені автори, рецензенти, читачі та керівники конференцій. Розглянуто потоки заявок від користувачів на обслуговування. Надано особливості відкритої системи проведення конференцій Open Conference Systems і описані її можливості. Зазначені такі відмінності як інтеграція роботи всіх категорій користувачів, зручні засоби взаємодії, а також підготовка публікацій у формі придатній до включення в Google Scholar і автоматична організація архівів. Як недолік відзначається відсутність обробки результатів рецензування. Інструментальна система Open Conference Systems впроваджується в НТУУ «КПІ», в якому проводиться більше 20 конференцій на рік.
Посилання
Foley van Dam. Computer Graphics (principle and practice), Addison-Wesley, 1994. — P. 1172.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Oleh Tsurin
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права Creative Commons CC BY для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов’язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.