Технологія cтворення інтерактивної 3D моделі друкарського устаткування
DOI:
https://doi.org/10.20535/2077-7264.2(40).2013.30729Ключові слова:
3D графіка, друкарське устаткування, метод полігонального моделюванняАнотація
Проведено аналіз програмного забезпечення для створення інтерактивних 3D моделей друкарського устаткування. Виявлено переваги та недоліки представлених редакторів, основні параметри, що впливають на вибір програмного забезпечення для моделювання інтерактивних 3D моделей, проведено дослідження технологій виготовлення 3D моделей у різних редакторах, розроблено класифікацію програмного забезпечення.
Розроблено рекомендації з вибору програмного забезпечення для моделювання, залежно від особливостей моделі і завдання; складено алгоритм виготовлення інтерактивних 3D моделей друкарського устаткування; систематизовано фактори, що впливають на якість кінцевого продукту та ступінь інтегрованості моделі у інші системи. На підставі проведеної роботи виготовлено інтерактивну 3D модель KBA Rapida 105.
Посилання
Kal’vik D. 3Ds Max. Osvaivaem na praktike sozdanie trehmernyh mirov / D. Kal’vik. — M. : Nauka i tehnika, 2006. — 384 s.
Jacjuk O. Osnovy graficheskogo dizajna na baze komp’juternyh tehnologij / O. Jacjuk. — SPb. : BHV-Peterburg, 2004. — 231 s.
Dzh. Li. Trjohmernaja grafika i animacija / Dzh. Li, B. Ujer. — M. : Vil’jams, 2002. — 640 s.
D. Hern. Komp’juternaja grafika i standart OpenGL / D. Hern, M. P. Bejker. — M. : Vil’jams, 2005. — 1168 s.
Bender B. 3D vokrug nas / B. Bender. — M. : Vil’jams, 2003. — 400 s.
Ivanov V. P., Batrakov A. S. Trjohmernaja komp’juternaja grafika / Pod red. G. M. Polishhuka. — M. : Radio i svjaz’, 1995. — 224 s.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 O. Rozenberh, Rozaliia Khokhlova
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права Creative Commons CC BY для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов’язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.