Міжнародна конференція «Наукова школа Романа Іванченка»
DOI:
https://doi.org/10.20535/2077-7264.1(55).2017.82261Ключові слова:
конференція, Р. Іванченко, кафедра видавничої справи та редагування, видавничо-поліграфічний інститут, редагування, видавнича справаАнотація
У статті йдеться про Міжнародну конференцію «Наукова школа Романа Іванченка», її завдання, учасників, секції, рубрики, плани на майбутнє. Закцентовано на потребі подібних наукових заходів для вищого навчального закладу загалом, а також студентської молоді зокрема.
Конференція «Наукова школа Романа Іванченка» — потужний засіб науково-педагогічної комунікації як в межах кафедри видавничої справи та редагування Видавничо-поліграфічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського, так і в галузі редагування та видавничої справи. Під час конференції, обговорюючи, систематизуючи, узагальнюючи матеріали, наукові висновки та результати досліджень, формується щоразу коло однодумців, породжуються нові ідеї, проекти, міждисциплінарні задуми тощо. Конференція характеризується актуальністю, інформативністю, дискусійністю, творчою співпрацею тощо, популяризує нові ідеї, знання, відкриття в галузі.
Важливим у форматі конференції є співпраця старшого наукового покоління з талановитою молоддю (робота студентів над науковими статтями під керівництвом докторів та кандидатів наук; виступи студентів, аспірантів перед авторитетною аудиторією), обмін досвідом, «майстер-класи».
Посилання
Khoniu, V. V. (2004). Pam’iati Romana Hryhorovycha Ivanchenka [In memory of Ivanchenko Roman Hryhorovych]. Journal of Tekhnolohiia i tekhnika drukarstva — Technology and Technique of Typography, 4, 166–170 [in Ukrainian].
Ivanchenko, H. P. (2008). Lytsar movy ukrainskoi: Roman Ivanchenko. Spohady pro vchytelia, vchenoho, druha [Knight of Ukrainian language: Roman Ivanchenko. Memories of a teacher, scholar, friend]. Kyiv: Parlamentske vydavnytstvo [in Ukrainian].
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Iryna Pobidash
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права Creative Commons CC BY для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов’язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.