Побудова математичної моделі механізму приводу ножа паперорізальної машини БР-125
DOI:
https://doi.org/10.20535/2077-7264.1(39).2013.31070Ключові слова:
кінематичний аналіз, механізм приводу ножа, паперорізальні машинаАнотація
Побудована математична модель шарнірно-важільного механізму, як системи рівнянь, що характеризують стан механізму у кожен момент часу. Розроблено прикладну програму для проведення повного кінематичного аналізу на прикладі приводу одноножевої паперорізальної машини БР-125. Розроблено метод побудови математичної моделі шарнірно-важільного механізму 3-го класу з застосуванням ПЗ «Maple». Розглянуто методику дискретного розрахунку кінематичних характеристик ланок протягом робочого циклу. Проведено кінематичний розрахунок на прикладі приводу ОРМ БР-125. Створено базу для проведення силового аналізу.
Посилання
Tynkevich M. A. Chislennye metody analiza / M. A. Tynkevich. — Kemerovo, 2002. — 184 s.
Kochin N. E. Vektornoe ischislenie i nachala tenzornogo ischislenija / N. E. Kochin. — M. : Nauka, 1965. — 424 s.
Artobolevskij I. I. Teorija mehanizmov i mashin : Ucheb. dlja vtuzov. — 4-e izd., pererab. i dop. — M. : Nauka. Gl. red. fiz.-mat. lit., 1988. — 640 s.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 Serhii Panov, R. Nadtochii
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Наше видання використовує положення про авторські права Creative Commons CC BY для журналів відкритого доступу.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons CC BY, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов’язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.